درباره ما

"پارس‌اَدز" کالا، خدمات یا وب سایت شما را با روشهای مختلف اطلاع‌رسانی آنلاین، به میلیونها مخاطب معرفی می‌کند. ما از سال ۱۳۷۸ به صورت گسترده در حوزه‌های مختلف اطلاع‌رسانی دیجیتال فعال هستیم؛ از جمله نمایش آگهی در وب سایتهای ایرانی، ارسال خبرنامه‌های الکترونیکی، تبلیغات در موتورهای جستجوگر، طراحی و برنامه‌نویسی سـیستمهای تحت وب، طراحی وب سایت، ارائه خدمات میزبانی روی سرورهای مشترک و واگذاری سرورهای اختصاصی. در این مدت به صدها سازمان خصوصی و دولتی و شمار انبوهی از هموطنان داخل و خارج کشور خدمات ارائه کرده‌ایم و سهم شایسته‌ای در اطلاع رسانی آنلاین در ایران به عهده داشته‌ایم.

هم اکنون "سیستم نمایش بنر پارس اَدز" ماهانه میلیونها آگهی را در وب‌سایت‌های فارسی زبان نمایش می‌دهد، که آگهی‌دهندگان با استفاده از آن می‌توانند پیامهای خود را به کاربران ایرانی اینترنت برسانند. "سیستم خبرنامه پارس ادز" نیز خبرنامه‌های گرافیکی را با رعایت ضوابط بین‌المللی هر بار به نشانی الکترونیک صد‌ها هزار نفر از اعضای این سیستم ارسال می کند؛ که راهکاری ایده آل برای اطلاع رسانی، معرفی کالاها و خدمات، دعوت به نمایشگاهها، گردهماییها و امثال آن است.

ما همچنین با درج آگهی در صفحات نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر؛ از قبیل گوگل، یاهو، بینگ و به معرفی کالاها و خدمات تخصصی و صادراتی ایرانیان به مخاطبان داخلی و خارجی می‌پردازیم.

روشهای اطلاع‌رسانی آنلاین با دارا بودن خصوصیاتی چون سرعت، امکان هدفگیری مخاطبان، امکان نظارت و مدیریت دقیق، هزینه کم، بازدهی عالی، صرفه جویی در انرژی و کمک به سالم سازی محیط زیست به نفع آگهی دهنده، مخاطب و جامعه‌اند. به همین علت در مدتی کوتاه جای خود را در بین سایر روشهای اطلاع‌رسانی باز کرده و به گونه‌ای خیره کننده در حال گسترش هستند. لذا استفاده از آنها را به همه توصیه می‌کنیم. بهترین شاهد این مدعا، در حیطه فعالیتهای ما، گروه بزرگی از مشتریان وفادارند که بسیاری از آنها در طول سال مرتباً از این خدمات بهره می‌گیرند و آنرا به دوستان و اَشنایان خود نیز معرفی می‌کنند.

در خصوص پیشینه و امکانات موسسه، به ذکر این نکات بسنده می‌کنیم که بیش از ۲۵ سال در اطلاع‌رسانی و تبلیغات سنتی (رسانه‌های دیداری، شنیداری و چاپی) و حدود ۱۰ سال در عرصه اطلاع‌رسانی آنلاین سابقه داریم. این موسسه دارای مجوز فعالیت از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و بصورت رسمی در تهران به ثبت رسیده است.. پارس اَدز دارای امکانات اختصاصی برای نگهداری سرورها در فرانسه است و کارکنان آن علاوه بر برخورداری از دانش تخصصی (تا سطح کارشناسی ارشد) و سابقه کار طولانی (بیش از ۳۰ سال)، به کارشان عشق می‌ورزند و با احساس مسئولیت عمیق پیوسته می‌کوشند بهترین خدمات را به مشتریان خود عرضه کنند.